Hakkame kasvama

18-19.01.2019 toimub Saaremaa ettevõtetele suunatud ärikiirendi 

“HAKKAME KASVAMA” on kasvuturunduse agentuuri A-Neli poolt korraldatav üritus, millel osalejad läbivad kahe päeva jooksul spetsiaalselt nende jaoks ette valmistatud ärikiirendi.

Üritus toimub kahel järjestikulisel päeval 18-19. jaanuaril 2019 Aste Klubis.

 

 

Kuidas müüki tõsta? Kuidas tõhusalt reklaamida? Kuidas suurendada kasumit? Mida teha selleks, et turundusraha niisama ära ei põleks? Kuidas tagada turvaline ärikasv? Mida ma pean tegema selleks, et minu äri oleks jätkusuutlik? – 

 

just need igapäevased küsimused leiavad sellel üritusel vastused.

Iga osaleja saab selge teadmise, mida teha selleks, et Sinu äri hakkaks kohe kasvama. Üritus on kinnine ning mõeldud ainult Saaremaal registreeritud ettevõtetele.

Üritusel osalemise eeltingimus on see, et Sul juba on olemas toimiv äri, mille kasvu tahad soodustada. Ühest ettevõttest ootame osalema kuni 3-me inimest.

Kohapeal toimub isiklik töö mentoritega ning iga üritusel osaleja saab teadlikuks oma kaksuvpiirangutest ning reaalsetest tegevustest (arvestades Sinu võimekust) mida kohe ära teha selleks, et äri hakkaks kasvama. Saad reaalset abi äriprobleemi lahendamiseks või suuna leidmiseks.

Ürituse viib läbi kasvuturunduse agentuur A-Neli

Ürituse toimumist finantseerib Saarte Koostöökogu, omaosaluse hind on 100€ iga osaleja eest. Ühest ettevõtest ootame osalema kuni kolme esindajat.

Üritusel osalemise kinnituseks on vaja täita käesolev vorm hiljemalt 14.01.2019 ning tasuda omaosalustasu hiljemalt 16.01.2018.

 

 

AJAKAVA

Reede, 18.01.2018
Üritus algab kl.14.00 ning lõpeb kl.20.00

Toimuvad ettekanded universaalsest disainist, kuidas kiirelt jõuda ideest kasumini, kuidas hea bränd sind aitab, kuidas edukalt start’uppida ning kuidas digi-ja otsiturunduse abil kiirelt raha teenida.

Kõikidele osalejatele koostatakse individuaalsed tegevuskavad.

 
Laupäev, 19.01.2018
Alustame kl.10.00 ning päeva lõpetame koos toreda õhtusöögiga kl.20.00
 
Toimuvad mentorite poolt juhitud töötoad. Töötubades keskendutakse sellele, mida teha osaleja enda äri näitel konkreetselt ärikasvu soodustamiseks.
 
Antakse praktilisi nõuandeid ja lahendatakse konkreetselt osaleja äriga seotud ilminguid.
 
Ürituse lõpuks on IGAL OSALEJAL olemas arendustegevuste kava ärikasvu toetuseks.
 
Siiski on hea teada, et Teie eest ei tee keegi teine tööd ära – küll aga juhendavad ja aitavad meie mentorid teil eesmärgini jõuda.
 
Osale üritusel VAID SIIS, kui oled päriselt valmis muutust läbima ning suudad need kaks päeva ennast täielikult pühendada äri arendamisele.
 

 

 

 
 

 

 

Lisainfo : Meelis Malk + 372 50 19 349