Mida teha selleks, et tagada ärikasv?

Mõnikord on mõtted nii otsas, et ei tea, mida järgmiseks oma äriga ette võtta. Siin on sulle kirjeldus, kuidas meie äriarendust teeme.

Veendu selles, et tarbijal on sinu teenust või toodet tegelikult vaja ja sa oled leitav.

Ära proovi müüa kõigile. Õpi kliendi käitumist mõõtma ja leia üles need takistused, mis ei lase rahal sinu juurde tulla.

Meie töömudelil on neli peamist osa:

 

1.
Kuula, analüüsi ja õpi (mitte sina, meie teeme seda). See on esimene asi, mida me koostööd alustades alati teeme – teeme endale selgeks, kus on takistused, mis ei lase sinu äril kasvada.


2.
Respekt, kuid  me pole need tüübid, kes hüüavad rõõmsalt “Teeme Ära!”. See võib olla hea algus maalimaparandamisele, kuid meie mõtleme enne, kui midagi teeme. Ja me mõtleme palju. Muudame  kuulamise ning analüüsimise käigus saadud info tegevuskavaks, mis viib sind edasi. Ja siis teeme ära – sest meie teame, kuidas seda teha.


3.
Enne, kui hakata panustama raha erinevatele tegevustele, tuleb olla kindel kavandatavate tegevuse tulemuslikkuses. Testime tegevuskava võimalikult madala riskiga ja mõõdame tulemusi. Kui tulemused on positiivsed, siis võtame lahenduse kasutusele. Kui tulemused panevad meid muretsema, siis pöördume tagasi kuulamise, õppimise ja anlüüsimise juurde.


4.
Soov skaleerida ehk laiendada oma  äritegevust on põhjus, miks sa meie poole pöördusid. Kui eelmised kolm sammu on tehtud, siis ongi käes see aeg, et tegevuskava ellu viia.

Blogi