Mis on kasvuhäkkimine ja kuidas seda teha?

Kasvuhäkkimine on protsess, mille käigus katsetatakse kõiki sisendeid ja väljundeid selleks, et leida kõige tõhusamaid viise ettevõtte kasvatamiseks.

Veendu selles, et tarbijal on sinu teenust või toodet tegelikult vaja ja sa oled leitav.

Ära proovi  müüa kõigile. Õpli kliendi käitumist mõõtma ja leia üles need takistused, mis ei lase rahal sinu juurde tulla.

Kasvuhäkkimine on sinu teema, kui eesmärk on kiire kasv uue toote või teenuse turuletoomisel.

 

Kasvuhäkkimine on protsess, mille käigus tehakse selgeks ja katsetatakse füüsiliselt läbi kogu turunduskanal ( s.h. toote- ja teenuse arndus ja konkurendid) eemärgiga leida optimaalseimad viisid ettevõtte kasvatamiseks.

Kasvhäkkimise tiim koosneb tavaliselt turundajatest ning erineva taustaga arendajatest, ke keskenduvad konkreetse ettevõtte kliendibaasi loomisele ja suurendamisele.

Kasvuhäkkimine on eriti tõhus tegevus uute toodete või siis teenuste turule toomise protsessis. Keskenduda võib näiteks kulude vähendamisele, pikaajalisele jätkusuutlikkusele või mõnele muule olulisele kriteeriumile, mis on esmatähtis.

Meie, kui tõelised kasvuhäkkerid hoolitseme selle eest, et sa ei valaks vett katkisesse ämbrisse. Kuna oleme spetsialiseerunud ettevõtete kasvu toetamisele, siis kasutame me mitmesuguseid erinevaid meetodeid selleks, et kiirelt katsetada erinevaid strateegiaid ning soovitada sulle parim lahendus.  Kasutame ideede ja hüpoteeside kinnituse saamist igas protsessi etapis – see tagab kiire edasiliikumise ning madala riski.

 

Blogi