Teenused

Oled valmis meiega koostööks kui mõistad, et see, mis on sind tänasesse toonud, ei vii enam edasi.

Meil on sulle plaan ja see on lihtne.

Koostöö saab alguse arusaamast, kus on takistused, mis ei lase sinu äril kasvada. Me kuulame ning analüüsimie igakülgselt su digiäri eesmärke ja hetkeseisu, seame hüpoteesid.

Testime hüpoteese, kogume infot digitaalselt ning teeme (potentsiaalsete) klientidega intervjuud. Saame arusaama, mis on tegelikud klientide vajadused ja mis on konkurentsisituatsioon.

Testime uusi hüpoteese kiirelt digitaalselt, mis annab ka kiired tulemused. Ehk enne, kui hakata investeerima, tuleb olla kindel kavandatavate tegevuse tulemuslikkuses. Testime tegevuskava võimalikult madala riskiga ning mõõdame tulemusi.

Teeme ära – täiendame, parendame, viime ellu ja monitoorime tulemusi pidevalt.

Meie koostöö saab alati alguse analüüsist – see säästab innvesteeringuid ja suurendab efektiivust. Vaid nii saame luua tegevuskava ja jõuda reaalsete tulemusteni, mis töötavad päris elus.

Siin on sulle 4 lihtsat soovitust:

  • Veendu selles, et kliendil on sinu teenust või toodet tegelikult vaja.
  • Sa oled leitav ja sa ei proovi müüa kõigile.
  • Õpi kliendi käitumist mõõtma.
  • Leia üles need takistused, mis ei lase rahal sinu juurde tulla

A4 on kasvuturunduse agentuur. Meie fookus on kasvul ja koos meiega jõuad reaalsete tulemusteni. Me teame, kuidas seda teha.

Tahad äri kasvatada?

Siin on sulle tasuta nipiraamat, mida sa saad kohe ära teha selleks, et oma äri edendada. Sisesta oma e-posti aadress ja me saadame sulle asjaliku e-raamatu.