WOW! Keskus valis A-Neli Agentuuri strateegiliseks partneriks.

Aitame kaasa Saaremaa arengule. WOW keskus on Kuressaarde rajatav kaasaegne pereatraktsioonikeskus.

A-Neli Agentuur aitab WOW!Keskusel kasvada. Meie peamine roll on turunduskommunikatsiooni arendus.

Toome Saaremaale juurde aastas 80.000 uut külastajat. WOW!Keskus on Saaremaa turismivaldkonna mõjukaim investeering käesoleval kümnendil.

WOW! Elamusi pakkuv illusoorne maailm, pereatraktsioon ja interaktiivne vabaajakeskus Kuressaares, Saaremaal.

 

WOW! Keskus on elamuslik pereatraktsioon ja interaktiivne vabaajakeskus. Igas atraktsiooni kontseptsiooni elemendis alates arhitektuursest lahendusest, ekspositsioonist kuni külastaja teekonna disainini taotletakse eristumist, kõrget kvaliteeti ja ootuste ületamist ning üllatamist, kokkuvõttes vau! efekti.

Arvestades, et atraktsiooni ambitsioon on olla rahvusvaheliselt Saaremaale ja Eestisse reisimise külastusmotivaatoriks, on atraktsiooni nimi lahendatud inglisekeelse analoogina WOW! eestikeelsele vaimustust ja üllatust väljendavale hüüdele vau!.

wow keskus saaremaal kuressaares

 

WOW! Keskuse väärtus ja eripära tema sisulise unikaalse kontseptsiooni kõrval on asjaolu, et atraktsioon pakub haaravat tegevust ning meelelahutust kogu perele, erinevas eas lastele, noortele, erinevas vanuses, erineva sotsiaalse ja haridusliku taustaga täiskasvanutele.

Eksponaadid ei vaja tekstilisi seletusi, neid võib lihtsalt kogeda. See muudab lahenduse atraktiivseks näiteks võõrkeelsetele lastele.

WOW! Keskuses alustavad tegevust Comarketi kauplus ning spordiklubi 24-7fitness.ee

Keskus asvatakse aastal 2020 ning kaasaegse pereatraktsioonikeskuse külastajate arv esimesel tegutsemisaastal ulatub ligi 80.000 külastajani, mis on võrdväärne Kuressaare senise suurima tõmbenumbri, Kuressaare linnuse, aastase külastajate arvuga.

WOW!Keskus on olulise tähtsusega külastusobjekt turismi hooajalisuse vähendamiseks Saaremaal ja oluline sama eesmärgi täitmisel Eesti tasandil.

 

Keskuse on projekteerinud KAOS Arhitektid –  www.kaosarhitektid.ee

Keskuse arendajaks on  Tulik Invest. Loe lisaks: www.wowkeskus.ee

A-Neli kontakt selle projekti osas on agentuuri partner Meelis Malk, meelis@a-neli.ee, tel:+372 50 19 349

Blogi